प्रकाशित : ६ बैशाख २०७५, बिहीबार १८:३८

विराटनगर, वैशाख ६ । Kamagra Gold for sale, buy Zoloft. १० औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड तथा अन्तर विद्यालय खेलकुद प्रतियोगिताको उपाधि उर्लाबारीको राधिका माविले जितेको छ ।
विराटनगरस्थित सहिद रंगशालामा आज सम्पन्न प्रतियोगितामा उर्लाबारीको राधिका माविले ७ स्वर्ण, ४ राजत र ४ कास्य पदकका साथ प्रथम हुँदै नगद ५० हजार रुपैयाँका साथ रनिङ शिल्ड जितेको छ । इटहराको सरस्वती माविले ५ स्वर्ण, १ राजत र ३ कास्य पदकका द्वितीय हुँदै नगद ३५ हजार रुपैयाँ र रतुमाईकोे सुनवर्षी माविले ४ स्वर्ण र १ कास्य पदकका तृतीय स्थान हुँदै नगद ९ हजार रुपैयाँ पुरस्कार पाएका छन् ।
त्यस्तै हाइजम्प छात्रतर्फ राधिका माविका विकास विष्ट प्रथम, श्री मावि निरमद वेस्रा द्वितीय र नायारण माविका सुदनारायण सरदार तृतीय भए । छात्रातर्फ सुनवर्षी माविकी विना तिम्सिना प्रथम, सुकुना माविकी जानकी उराव द्वितीय र लक्ष्मी माविकी प्रतिमा लुङ्गेली मगर तृतीय भए ।
४ गुणा ४ सय मिटर रिलेको छात्रतर्फ राधिका मावि प्रथम, सरस्वती मावि द्वितीय र सिंहबाहिनी मावि तृतीय भए । छात्रातर्फ सुकुना मावि प्रथम, लक्ष्मी मावि द्वितीय र राधिका मावि तृतीय भए ।

३ हजार मिटर दौडको छात्रतर्फ लक्ष्मी माविका शेरबहादुर राई प्रथम, लक्ष्मी माविकै प्रमोद न्यौपाने द्वितीय र नारायण माविका चन्द्र बुढाथोकी तृतीय भए । छात्रातर्फ जाँते माविकी रिमा लिम्बू प्रथम, सुनवर्षी माविकी स्वस्तिका अधिकारी द्वितीय र सुकुना माविकी भावना श्रेष्ठ तृतीय भए ।

ट्रिपलजम्प छात्रातर्फ लक्ष्मी माविकी सजना मगर प्रथम, शारदा माविकी तुलसी कार्की द्वितीय र सुनवर्षी माविकी मीना रसाइली तृतीय भइन् । छात्रतर्फ बालप्रतिभा माविका रित्तम प्रधान प्रथम, सुकुना माविका रेगन आचार्य द्वितीय र सरस्वती माविका बुद्धिराम हेमरम तृतीय भए ।

सटपुटको छात्रतर्फ श्री माविका रोशन माझी प्रथम, राधिका माविका रुपेश तामाङ द्वितीय र सरस्वती माविका संजय मगर तृतीय भए । छात्रातर्फ राधिका माविकी प्रज्ञा हाङमा राई प्रथम, कालिका माविकी मनिका राई द्वितीय र सुकुना माविकी रोजिना राउत तृतीय भइन् ।
त्यसैगरी भलिबलको छात्रातर्फ राधिका मावि प्रथम, रेडस्टार बोर्डिङ स्कुल द्वितीय र सुकुना मावि तृतीय भए । छात्रतर्फ मोर्डन एरा प्रथम, सनरे बोर्डिङ स्कुल द्वितीय र सुकुना मावि तृतीय भए ।

कबडी खेलको छात्रातर्फ मोर्डन एरा प्रथम, सुकुना मावि द्वितीय र गौतमबुद्ध मावि तृतीय भए । छात्रतर्फ शिवशक्ति मावि प्रथम, सुकुना मावि द्वितीय र सरस्वती मावि तृतीय भए । कबडीको उत्कृष्ट खेलाडी शिशक्तिका निरज मण्डल र मोर्डन एराकी आरती साह भए ।
एथलेटिक्स खेलको उत्कृष्ट खेलाडी इटहराको सरस्वती माविकी प्रजिना बस्नेत र राधिका माविका भुवन मोते भए ।

कराते खेलमा सरस्वती मावि प्रथम, भगवती मावि द्वितीय र पोखरिया मावि तृतीय भए । त्यसैगरी छात्रातर्फ ४० केजी समूहमा राधाकृष्ण माविकी प्रेरिता दाहाल प्रथम, देवकोटा पब्लिक स्कुलक िसिर्जना मण्डल द्वितीय र देवकोटाकै रिचा यादव तृतीय भइन् ।

४५ केजी समूहमा सिटी कलेजकी अन्जना मगर प्रथम, सेन्टमेरिज स्कुलकी आरती कार्की द्वितीय र जेभियर्स स्कुलकी स्मृति राना मगर तृतीय भए । ५० केजी समूहमा सरस्वती माविकी अस्मिता राई प्रथम, गोदाबारी स्कुलकी स्वस्तिका राई द्वितीय र देवकोटा पब्लिककी रंजना उराव तृतीय भइन् ।

त्यस्तै छात्रतर्फ ४२ केजी समूहमा कान्तिपुर शिक्षादीप बोर्डिङ स्कुलका अनमोल शिवाकोटी प्रथम, नमूना स्कुलका रंजन पौडेल द्वितीय र युरो किड्सका एमडी अहमद तृतीय भए । ४५ केजी समूहमा पोखरिया माविका आशिष बस्नेत प्रथम, भगवती माविका सुमन विक द्वितीय र देवकोटापब्लिक स्कुलका संजोग लिम्बू तृतीय भए ।

५२ केजी समूहमा सरस्वती माविका रोमन खड्का प्रथम, सरस्वतीकै अनोज भण्डारी द्वितीय र पोखरियाका सुमन साह तृतीय भए । कराते खेलको उत्कृष्ट खेलाडी अनमोल शिवाकोटी र अस्मिता राई भए ।levitra

सामाजिक संजाल

प्रधान सम्पादक

महेन्द्र विष्ट

9852034125

Official Contact

अरुण खबर मिडिया प्रा. लि.

[email protected]

Web: www.arunkhabar.com

दर्ता जानकारी

कम्पनी दर्ता न.१८१३८८

भ्याट न : ६0६८११२७३